Nowa strona Hani

Idź do spisu treści

Menu główne

Podziękowania


Królowa :) i my- dziękujemy za 1% podatku - zgromadzony na subkoncie Hani w Fundacji Zdażyc z Pomocą. Te kwoty pozwalają zabezpieczyc nam ogromne potrzeby Hani przez jakiś czas. My raz jeszcze nisko się kłaniamy, a Hania przekazuje uścisk swej dłoni i gorącą prośbę o podtrzymanie tego szlachetnego gestu także i w 2018 roku!

Ubiegłoroczny 1% pomógł nam sfinansować : zabieg adduktorotomii (podcięcie przywodziciela)  -3 tys ,  łóżeczko rehabilitacyjne Taurus z regulowanym materacem i elektrycznym podnośnikiem  - 3,5 tys., elektryczną podstawę do siedziska X Panda (używaną) - 1,3 tys., fotelik samochodowy stabilizujący Recaro MonzaReha - używany  - 3,5 tys,
pionizator uzywany 3,5 tys, leki, wizyty lekarskie (głównie ortopedyczne),  ok. 2 tys
Każda suma, jaką przekazujecie Państwo w formie 1% czy też indywidualnych wpłat nigdy  nie trafia na jakiekolwiek prywatne konto Hani (takiego brak), czy nasze.
Środki są księgowane na subkoncie, które udostępnia Fundacja w W-wie i to  ona  decyduje, jakie zakupy możemy  zrefundować na podstawie przedstawionych przez nas faktur.
Wygląda to tak, że na każdą rzecz, którą kupujemy dla Hani,  na usługę medyczną, czy  lek, dostajemy fakturę wypisaną na Fundację z odpowiednią adnotacją, że zakup (usługa) dotyczy Hani i jest w pełni uzasadniony.  Raz na jakiś czas zestawiamy faktury  i opisujemy na odwrocie celowość zakupu. Następnie wysyłamy je Fundacji, która po kilku miesiącach zwraca nam poniesione koszty, o ile na subkoncie Hani znajdują się środki.
Dlatego możecie być pewni, że żadna złotówka przez Was przekazana nie służy innemu celowi jak tylko pomocy Hani. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego